קידום אתרים 

קידום בגוגל


                         
כאשר אתם באים לחפש היום משהו באינטרנט אתם ניגשים לגוגל בלי מחשבה שנייה.
לכל הצעירים שבינכם נגלה סוד, לפני יותר מעשור הסתדרנו עם אינדקסים בלבד שהיו מסודרים לפי מי שמשלם יותר ולא ניתן היה לרשום שאלה ולקבל תשובה מדויקת.
למבוגרים יותר נזכיר שגוגל יצאו לעולם לפני עשור לערך והפגיזו את כל עולם המחשבים ועולם האינטרנט בפרט במנוע החיפוש המתקדם שלה.

כיום, לאחר כמה שנים שבו התבססו כל מיני דברים שונים באינטרנט הגענו למצב הבא:
90% ולא פחות מכלל בתי האב בישראל מחוברים לאינטרנט, רובם הגדול לאינטרנט מהיר. פרט זה הוא פרט חשוב בחשיבה אסטרטגית האם אנחנו זקוקים לקידום אתרים.
לא פחות מ 90% מתוך הכמות של ה 90% שמחוברים לאינטרנט משתמשים בגוגל ככלי למציאת תשובותיהם וחיפושיהם.
לכן אם אתם מוכרים לדוגמא רכבים הייתם מעוניינים שכאשר יחפשו "מיצובישי" או "מיצובישי יד שנייה" ואת כל המילים שקשורות לעסק שלכם אתם תצאו ראשונים.

קידום  בגוגל - אז איך עושים זאת?
אין ספק שאי אפשר להסביר כאן, על גבי 5 שורות ואף לא על גבי חמישה עמודים שלמים את כל תורת פרסום באינטרנט ואפילו לא קידום אתרים הנחשב כאחד המקצועות היותר עמוקים, פילוסופיים ודינמיים בשוק הפרסום בכלל ופרסום באינטרנט בפרט.
מה שכן ניתן להגיד הוא שחברות קידום אתרים מקצועיות דואגות לשתי דברים עיקריים, העלאת הפופולריות של האתר במנועי החיפוש וגם שיפור תכני וקודי האתר גם למען גולשים וגם למען מנועי חיפוש.

מקדמי אתרים רבים טוענים כי גוגל הופך מיום ליום להיות "אנושי", כהגדרה, האנושיות של גוגל תמיד הייתה קיימת, או לפחות השתדלה להתקיים.
חברת "גוגל" שהיא ספקית המידע הגדולה בעולם כבר הרבה זמן טענה תמיד שמה שטוב לגולשים טוב למנועי החיפוש.
אין ספק כי זהו פרמטר חשוב במנועי החיפוש אך יש פרמטרים נוספים מעבר לכך.

קידום בגוגל - כמה זה עולה ?
המחירים של קידום אתרים משתנים על פי מילות החיפוש ועל פי תחרות ואף על פי חברות קידום אתרים עצמם.
תחום של פרסום אתרים באינטרנט וקידום אתרים במנועי החיפוש הוא תחום שבו המחירים משתנים לפי מוניטין, ולפי ההערכות שמתבצעות על ידי אותו בעל מקצוע.
יש לקחת בחשבון שכל אחד יכול להחשב כבעל מקצוע, אפילו אלה שאין ברשותם אינטרנט או מחשב בביתם.
לכן לשם הזהירות יש לקחת בחשבון ולהזהר בבחירת אנשים שנראים בעייתיים או לבדוק אפילו בגוגל את שמם על מנת לבדוק את תוצאות מנועי החיפוש.

המחירים יכולים לנוע בין כמה מאות בודדות ועד אלפים ועשרות אלפי שקלים בהתאם לכמות שעות העבודה שנדרשים לעבוד על האתר ומחוץ לאתר וגם הוצאות נוספות.

קידום אתרים בגוגל הוא אחד משיטות הפרסום שבהם יחס העלות/תועלת הגבוהים ביותר שתקבלו אי פעם, אין ספק כי בחירת חברת קידום אתרים בגוגל טובה יכולה לספק תוצאות שיגרמו לכם בתור בעלי עסק לא להסס לחדש את העסקה.יצירת קשר
* שם מלא:
* טלפון:
* דוא"ל:
הערות:
טל. 1-800-800-302